Sport

Ylli i Real Madrid: Vetëm kështu mund të ndalet Messi

Te Real Madrid ende po mendojnë se Leo Messi mund të ndalet.

Talenti i Real Madrid, Sergio Reguilon, ka thënë se Leo Messi mund të ndalet.

Talenti i madrilenëve ka deklaruar se po ta studiosh lojën e argjentinasit, mund të ndalet.

“Mendoj se të gjithë lojtarët janë të ndalshëm”, tha fillimisht Reguilon, përcjell lajmi.net.

“Nëse ju punoni shumë dhe i studioni lëvizjet e një lojtari, atëherë mund ta ndalni.

“Ai (Messi) është njëri ndër lojtarët më të mirë në botë, por nëse e studioni lojën e tij, ai mund të ndalet.”, ka shtuar më tej talenti i Real Madrid.

You may also like