Rajoni dhe Bota

SHBA, të shtëna me armë zjarri edhe në Ohio – 10 të vdekur (VIDEO)

Pas sulmit në Teksas, policia amerikane është duke u përballur edhe me një sulm tjetër me armë zjarri që ka ndodhur në Dayton të Ohio-s.

Sipas Policisë së Dayton, sulmi ka ndodhur pas mesnatës dhe si pasojë 10 persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë kanë mbetur të lënduar.

I dyshuari për kryerjen e këtij akti është në mesin e viktimave që humbën jetën, shkruan Washington Post, transmeton Klan Kosova.

Kujtojmë se mbrëmë ka ndodhur edhe një tjetër sulm tragjik në Teksas të Shteteve të Bashkuara, klikoni në linkun e mëposhtëm për t’u informuar rreth kësaj ngjarje.

You may also like