Ballina Lajme

Haradinaj takon Selimin: Pata nderin ta pres Gjeneralin e Lirisë

Kryeministri Ramush Haradinaj e ka pritur në zyrën e tij Sylejman Selimin, i cili është liruar me kusht.

“Pata nderin ta pres Gjeneralin e Lirisë, Sylejman Selimin”, ka shkruar Haradinaj në profilin e tij në Facebook.

“E drejta dhe e vërteta e Kosovës gjithmonë do të dalin fitimtare” përfundoi Haradinaj.

Pjesë e këtij takimi ka qenë edhe Fatmir Limaj, kryetari i Nismës Socialdemokrate.

You may also like