Ballina Lajme

Gjendet trupi i pajetë i një personi në liqenin e Badovcit

Sot rreth orës 15:00 është gjetur trupi i pajetë i një personi në liqenin e Badofcit.

Policia bashkë me ndihmën e shpejt ka dalur menjëherë në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës mashkull, i moshës 45 vjeçare, mëson Indeksonline.

Trupi i pa jetë është dërguar në obduksion.

Policia ka inicuar hetim në lidhje me rrethanat e vdekjes së viktimës dhe po punon për ndriçimin e rastit.

You may also like