Ballina Lajme

Bytyqi: Na pikëlloi pa masë vdekja e Arian Dacit

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi i ka shprehur ngushëllime të sinqerta akademik Nexhat Daci dhe gjithë familja Daci për humbjen e jetës së djalit të tyre, Arian Daci.

“Na pikëlloi pa masë vdekja tragjike e zëvendësministrit të Diasporës, Arian Daci. Vdekje si kjo të lënë pa fjalë! Ngushëllime të sinqerta akademik Nexhat Daci dhe gjithë familja Daci për humbjen e më të dashurit tuaj! Ngushëllime miqve, bashkëpunëtorëve dhe të gjithë atyre që e kanë njohur Arian Dacin”, ka shkruar ai në Facebook.

You may also like