Lajme

Arrestohet një person në Gjilan, sulmoi seksualisht një grua

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person që ka qenë në kërkim për sulm seksual ndaj një gruaje në Gjilan, rast që kishte ndodhur më 19 korrik të këtij viti.

“Viktima femër K/Shqiptare, ka njoftuar se i dyshuari mashkull K-shqiptar, e ka sulmuar seksualisht. I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit i njëjti është dërguar 48 orë në qendrën e mbajtjes”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

You may also like